Release notes 1.8.1 (2-10-2015): verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Cocreatie |Cocreatiepublicatie=Cocreatie |Titel=Release notes 1.8.1 }} Categorie:Compliancy Deze pagina beschrijft de releasenotes voor StUF Testplatform 1.8....') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
| Task || Testset Jeugdzorg 1.0 Binnengemeentelijke keten || 1.8.1 | | Task || Testset Jeugdzorg 1.0 Binnengemeentelijke keten || 1.8.1 | ||
|- | |||
| Bug || Correcties aan Zaak Document services - DMS testset m.b.t. CMIS operaties || 1.8.1 | |||
|} | |} |
Versie van 9 okt 2015 15:39
Deze pagina beschrijft de releasenotes voor StUF Testplatform 1.8.1. Nieuwe functionaliteit ten opzichte van versie 1.8.0 van het StUF Testplatform wordt beschreven. Voor een compleet overzicht van de wijzigingen inclusief bugfixes zie hoofdstuk 'Bugs en Changes'
Functionele wijzigingen[bewerken]
Deze release bevat testset, testscenario's en testregels voor Jeugdzorg 1.0 Binnengemeentelijke keten.
Bugs and Changes[bewerken]
Issue Type | Summary | Fix version |
---|---|---|
Task | Testset Jeugdzorg 1.0 Binnengemeentelijke keten | 1.8.1 |
Bug | Correcties aan Zaak Document services - DMS testset m.b.t. CMIS operaties | 1.8.1 |