- GEMMA Online
- VTH086 Kunnen koppelen op basis van de Standaard Zaak- en Documenten Services
VTH086 Kunnen koppelen op basis van de Standaard Zaak- en Documenten Services
| Elementtype | Requirement | |
| Label | VTH086 Kunnen koppelen op basis van de Standaard Zaak- en Documenten Services | |
| Definitie | Voor het automatisch kunnen aanmaken en updaten van zaken, is een koppeling naar een Zaaksysteem nodig. Deze standaard wordt gebruikt als een organisatie nog een Zaaksysteem gebruikt dat alleen de Zaak- en Documentenservices standaard gebruikt. Deze koppeling is gebaseerd op de verouderde standaard en voldoet minimaal aan de versie(s) zoals deze wordt beheerd door VNG Realisatie.
|
|
| Object ID | 145f5702-c80f-4fc2-8b19-f69a3436de57 | |
| MoSCoW | Should | |
| Object ID_nl | 145f5702-c80f-4fc2-8b19-f69a3436de57 | |
| Original ID | id-145f5702-c80f-4fc2-8b19-f69a3436de57 | |
| Semanticsearch | vth086 kunnen koppelen op basis van de standaard zaak- en documenten services |
| Komt voor op view |
Een document met erkende afspraken, specificaties of criteria over een product, een dienst of een methode.
Een samenhangende hoeveelheid werk met een welgedefinieerde aanleiding en een welgedefinieerd eindresultaat, waarvan kwaliteit en doorlooptijd bewaakt moeten worden.
Afkorting van Gemeentelijke Modelarchitectuur. De referentiearchitectuur voor Nederlandse gemeenten, die beschrijft hoe gemeentelijke processen, informatiesystemen, gegevens en infrastructuur samenhangen, en richting geeft aan inrichting en ontwikkeling van de gemeentelijke informatievoorziening.
Een document met erkende afspraken, specificaties of criteria over een product, een dienst of een methode.
Een samenhangende hoeveelheid werk met een welgedefinieerde aanleiding en een welgedefinieerd eindresultaat, waarvan kwaliteit en doorlooptijd bewaakt moeten worden.