Huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap : public <<Groepattribuutsoort>> class
Created: 13-7-2010 9:57:09
Modified: 13-7-2010 9:58:17
Project:
Advanced:
<b>Definitie</b>:<br /></p><p><br /></p><p>Gegevens over het gesloten huwelijk of het aangegane geregistreerd partnerschap.<br /></p><p><br /></p><p><b>Toelichting</b>:<br /></p><p><br /></p><p>Het betreft een groepattribuutsoort dat bestaat uit de volgende attribuutsoorten:<br /></p><p>Datum huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap<br /></p><p>Plaats huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap<br /></p><p>en de volgende relatiesoort:<br /></p><p>HUWELIJK/GEREGISTREERD PARTNERSCHAP is gesloten/aangegaan in LAND.<br /></p><p><br /></p><p>Zie verder de toelichting in de GBA.<br /></p>
Attribute
public
  Datum huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap
Details:
Alias: datumSluiting
<<Subattribuutsoort>>Code attribuutsoort=06.06.10
Datum opname attribuutsoort=9 april 2007
Herkomst attribuutsoort=GBA
Indicatie authentiek=Niet authentiek landelijk basisgegeven
Notes: <b>Definitie</b>:<br /><br />De datum waarop het huwelijk is voltrokken of het partnerschap is aangegaan.<br /><br /><b>Toelichting</b>:<br /><br />Het attribuutsoort maakt deel uit van het groepattribuutsoort Huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap. Zie verder de toelichting in de GBA.
public
  Plaats huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap
Details:
Alias: plaatsSluiting
<<Subattribuutsoort>>Code attribuutsoort=05.06.20
Datum opname attribuutsoort=9 april 2007
Herkomst attribuutsoort=GBA
Indicatie authentiek=Niet authentiek landelijk basisgegeven
Notes: <b>Definitie</b>:<br /><br />De code uit de GBA/Gemeententabel of een buitenlandse plaats of een plaatsbepaling, die aangeeft waar het huwelijk is voltrokken of het partnerschap is aangegaan.<br /><br /><b>Toelichting</b>:<br /><br />Het attribuutsoort maakt deel uit van het groepattribuutsoort Huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap. Zie verder de toelichting in de GBA.
Tag Value
Aanduiding strijdigheid/nietigheid Ja
Details:
Values: Ja,Nee
Description: De aanduiding of te bevragen is dat de attribuutwaarde strijdig met de openbare orde dan wel nietig is (indien van toepassing: als attribuutsoort binnen het groepattribuutsoort). Dit metagegeven specificeren we in bijlage 1.
Met het opnemen van deze aanduiding zien we af van de specificatie van ‘strijdigheid/nietigheid-attributen’ bij objecttypen, zoals bijvoorbeeld ‘Aanduiding strijdigheid / nietigheid’ zoals dat gebruikelijk is in sommige basisregistratiecatalogi. Dergelijke attributen (meta-gegevens) volgen logsicherwijs uit deze aanduiding.
Indien het attribuutsoort deel uit maakt van een groepattribuutsoort dan geldt de specificatie aldaar ook voor het attribuutsoort, zij het op groepsniveau. Een eventuele specificatie bij het attribuutsoort anders dan ‘Nee’ geldt dan alleen binnen het groepattribuutsoort.
Aanduiding brondocument Documentidentificatie,Documentdatum,Documentomschrijving,AkteGemeente,Documentgemeente
Details:
Values: Ja,Nee
Description: Indicatie of bij een opname, mutatie of verwijdering van de attribuutwaarde het brondocument aangeduid wordt op basis waarvan de verandering van de attribuutwaarde heeft plaatsgevonden (indien van toepassing: als attribuutsoort binnen het groepattribuutsoort) en zo ja, de specificatie van de metagegevens waarmee het brondcument aangeduid wordt, zijnde één of meer van de volgende metagegevens: Documentidentificatie, Documentdatum, Documentomschrijving, AktKINGeente en Documentgemeente. Deze metagegevens specificeren we in bijlage 1.
Met het opnemen van deze aanduiding zien we af van de specificatie van ‘brondocument-attributen’ bij objecttypen, zoals bijvoorbeeld ‘Documentnummer mutatie …’ en ‘Aktenummer’, zoals dat gebruikelijk is in sommige basisregistratiecatalogi. Dergelijke attributen (metagegevens) volgen logsicherwijs uit deze aanduiding. Om duidelijk te maken om welke attribuutsoorten in welke basisregistratie het gaat, geven we dit aan in de aanduiding.
Indien het attribuutsoort deel uit maakt van een groepattribuutsoort dan geldt de specificatie aldaar ook voor het attribuutsoort, zij het op groepsniveau. Een eventuele specificatie bij het attribuutsoort anders dan ‘Nee’ geldt dan alleen binnen het groepattribuutsoort.
Aanduiding gebeurtenis Nee
Details:
Values: Ja,Nee
Description: Indicatie of bij een opname, mutatie of verwijdering van de attribuutwaarde de gebeurtenis aangeduid wordt die aanleiding gaf tot verandering van de attribuutwaarde (indien van toepassing: als attribuutsoort binnen het groepattribuutsoort) en zo ja, de specificatie van het metagegeven waarmee de gebeurtenis aangeduid wordt: Gebeurtenisomschrijving. Dit metagegeven specificeren we in bijlage 1.
Met het opnemen van deze aanduiding zien we af van de specificatie van ‘gebeurtenis-attributen’ bij objecttypen, zoals bijvoorbeeld ‘Aanduiding gebeurtenis begin’, zoals dat gebruikelijk is in sommige basisregistratiecatalogi. Dergelijke attributen (meta-gegevens) volgen logsicherwijs uit deze aanduiding.
Indien het attribuutsoort deel uit maakt van een groepattribuutsoort dan geldt de specificatie aldaar ook voor het attribuutsoort, zij het op groepsniveau. Een eventuele specificatie bij het attribuutsoort anders dan ‘Nee’ geldt dan alleen binnen het groepattribuutsoort.
Code attribuutsoort 05.06
Details:
Description: De door de desbetreffende basisregistratiehouder aan de attribuutsoort toegekende uniek code. Voor door KING toegevoegde attribuutsoorten is vooralsnog afgezien van het specificeren van deze code.
Indicatie formele historie Ja
Details:
Description: Indicatie of de formele historie van de attribuutsoort te bevragen is (indien van toepassing: als attribuutsoort binnen het groepattribuutsoort). Formele historie geeft aan wanneer in de administratie een verandering is verwerkt van de attribuutwaarde (wanneer was de verandering bekend en is deze verwerkt).
Met het opnemen van deze indicatie zien we af van de specificatie van ‘historie-attributen’ bij objecttypen, zoals bijvoorbeeld ‘Datum wjziging gegevens’ en ‘Datum en tijdstip registratie gegevens’ zoals dat gebruikelijk is in sommige basisregistratiecatalogi. Dergelijke attributen (meta-gegevens) volgen logsicherwijs uit deze indicatie. Indien het attribuutsoort deel uit maakt van een groepattribuutsoort dan geldt de specificatie aldaar ook voor het attribuutsoort, zij het op groepsniveau. Een eventuele specificatie bij het attribuutsoort anders dan ‘Nee’ geldt dan alleen binnen het groepattribuutsoort.
Indicatie in onderzoek Ja
Details:
Values: Ja,Nee
Description: De indicatie of te bevragen is dat er twijfel is of is geweest aan de juistheid van de attribuutwaarde en dat een onderzoek wordt of is uitgevoerd naar de juistheid van de attribuutwaarde (indien van toepassing: als attribuutsoort binnen het groepattribuutsoort). Dit metagegeven specificeren we in bijlage 1.
Met het opnemen van deze indicatie zien we af van de specificatie van ‘onderzoek-attributen’ bij objecttypen, zoals bijvoorbeeld ‘Aanduiding gegevens in onderzoek’ zoals dat gebruikelijk is in sommige basisregistratiecatalogi. Dergelijke attributen (meta-gegevens) volgen logsicherwijs uit deze indicatie.
Indien het attribuutsoort deel uit maakt van een groepattribuutsoort dan geldt de specificatie aldaar ook voor het attribuutsoort, zij het op groepsniveau. Een eventuele specificatie bij het attribuutsoort anders dan ‘Nee’ geldt dan alleen binnen het groepattribuutsoort.
Indicatie materiële historie Ja
Details:
Values: Ja,Nee
Description: Indicatie of de materiële historie van de attribuutsoort te bevragen is
(indien van toepassing: als attribuutsoort binnen het groepattribuutsoort).
Materiële historie geeft aan wanneer een verandering is opgetreden in de
werkelijkheid die heeft geleid tot veranderjng van de attribuutwaarde.
Met het opnemen van deze indicatie zien we af van de specificatie van
‘historie-attributen’ bij objecttypen, zoals bijvoorbeeld ‘Datum begin
geldigheid gegevens’, zoals dat gebruikelijk is in sommige
basisregistratiecatalogi. Dergelijke attributen (meta-gegevens) volgen
logsicherwijs uit deze indicatie.
Om duidelijk te maken om welke
attribuutsoort in welke basisregistratie het gaat, geven we dit aan in de
indicatie.
Indien het attribuutsoort deel uit maakt van een groepattribuutsoort dan
geldt de specificatie aldaar ook voor het attribuutsoort, zij het op
groepsniveau. Een eventuele specificatie bij het attribuutsoort anders dan
‘Nee’ geldt dan alleen binnen het groepattribuutsoort.
Item Type Status Priority Dates
Onduidelijke relatie Issue  
Version: 1
  Reported: 8-7-2010 11:41:54
Resolved: Invalid DateTime
Details:
Betreft "HUWELIJK/GEREGISTREERD PARTNERSCHAP is gesloten/aangegaan in LAND". In de specificatie op pagina 189 niet voorzien van meer informatie. Daarom op dit moment nog even niet opgenomen.

Reported by:  
Resolved by:  
Resolution:  
Geen typering Issue  
Version: 1
  Reported: 8-7-2010 11:41:54
Resolved: Invalid DateTime
Details:
betreft:<br /></p><p><br /></p><p>"Datum huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap"<br /></p><p>"Plaats huwelijkssluiting/aangaan geregistreerd partnerschap"<br /></p>

Reported by:  
Resolved by:  
Resolution: